Live Soccer Scores

Mexico Primera Division, Clausura
23:00 Cruz Azul 0-1 Jaguares De Chiapas UpcomingGame Information
01:00 CF Monterrey 1-0 Monarcas Morelia UpcomingGame Information
02:06 CF Pachuca 2-1 FC Puebla UpcomingGame Information
03:00 Atlas 3-2 Leon UpcomingGame Information
18:00 Deportivo Toluca  -  Club Tijuana Upcoming
00:00 Huachipato 1-0 San Marcos De Arica UpcomingGame Information
16:00 Audax Italiano  -  O`higgins FC Upcoming
16:00 CD Cobreloa Calama  -  Colo Colo Upcoming
16:00 Universidad De Chile  -  Nublense Upcoming
23:00 Cruz Azul 0-1 Jaguares De Chiapas UpcomingGame Information
01:00 CF Monterrey 1-0 Monarcas Morelia UpcomingGame Information
02:06 CF Pachuca 2-1 FC Puebla UpcomingGame Information
03:00 Atlas 3-2 Leon UpcomingGame Information
18:00 Deportivo Toluca  -  Club Tijuana Upcoming
Chile Primera B, Clausura
23:00 San Luis De Quillota 1-0 Cdsc Iberia 1st HalfGame Information
Paraguay Primera Division, Apertura
23:00 Deportivo Capiata 2-2 Rubio Nu UpcomingGame Information
00:40 Cerro Porteno 2-0 Club Guarani UpcomingGame Information
23:00 Deportivo Capiata 2-2 Rubio Nu UpcomingGame Information
00:40 Cerro Porteno 2-0 Club Guarani UpcomingGame Information
Ecuador Serie A, Primera Etapa
23:00 Independiente Jose Teran 1-0 Mushuc Runa UpcomingGame Information
17:30 El Nacional Quito  -  Deportivo Cuenca Upcoming
17:30 Liga De Loja  -  Deportivo Quito Upcoming
18:00 SD Aucas  -  Club Sport Emelec Upcoming
Colombia Liga Aguila I
00:00 Independiente Medellin 1-2 Club Atletico Junior UpcomingGame Information
02:00 Independiente Santa Fe 3-0 Jaguares D. Cordoba UpcomingGame Information
USA Major League Soccer
00:30 Columbus Crew 4-1 Philadelphia Union UpcomingGame Information
00:30 New England Revolution 4-0 Real Salt Lake UpcomingGame Information
01:30 Houston Dynamo 4-4 Sporting Kansas City UpcomingGame Information
03:30 Vancouver Whitecaps FC 1-2 Washington Dc Utd UpcomingGame Information
03:30 San Jose Earthquakes  -  Montreal Impact
USA North American Soccer League, Spring Season
00:30 Atlanta Silverbacks 0-0 New York Cosmos 1st Half
00:30 Indy Eleven 1-1 Carolina Railhawks 1st HalfGame Information
00:30 FC Tampa Bay Rowdies 3-2 Jacksonville Armada 1st HalfGame Information
01:00 Minnesota United FC 2-2 San Antonio Scorpions FC 1st HalfGame Information
Argentina Super Cup
01:10 River Plate 0-1 CA Huracan UpcomingGame Information
Argentina Primera B Nacional
18:30 Sp. Belgrano De S. F.  -  Club Atletico Los Andes Upcoming
18:30 Sp. Belgrano De S. F.  -  Club Atletico Los Andes Upcoming
18:30 Sp. Belgrano De S. F.  -  Club Atletico Los Andes Upcoming
Costa Rica Primera Division, Campeonato Verano
03:00 CS Herediano 1-0 CS Cartagines UpcomingGame Information
03:00 Deportivo Saprissa 2-1 Universidad De Costa Rica UpcomingGame Information
Japan J.league 2
05:00 Tochigi SC 0-0 Ehime FC 1st Half
05:00 Tokyo Verdy 0-0 Thespakusatsu 1st Half
05:00 Yokohama FC 0-0 Tokushima Vortis 1st Half
05:00 Fagiano Okayama 0-0 Consadole Sapporo 1st Half
05:00 Avispa Fukuoka 0-0 FC Gifu 1st Half
05:00 V-Varen Nagasaki 0-0 Oita Trinita 1st Half
06:00 Kyoto Sanga FC  -  Giravanz Kitakyushu Upcoming
06:00 Kamatamare Sanuki  -  Cerezo Osaka Upcoming
08:00 Omiya Ardija  -  Mito Hollyhock Upcoming
08:00 Jef United Chiba  -  Jubilo Iwata Upcoming
08:00 Roasso Kumamoto  -  Zwiegen Kanazawa Upcoming
Japan J.league
06:00 Gamba Osaka  -  Niigata Albirex Upcoming
Australia A-League
06:00 Wellington Phoenix FC  -  Sydney FC Upcoming
08:00 Melbourne Victory  -  Central Coast Mariners FC Upcoming
South Korea K-League Classic
06:00 Seongnam Ilhwa  -  Jeju United FC Upcoming
06:00 Jeonnam Dragons  -  Jeonbuk Hyundai Upcoming
06:00 Gwangju FC  -  FC Seoul Upcoming
08:00 Suwon Samsung  -  Daejeon Citizen FC Upcoming
South Korea K-League Challenge
06:00 Sangju Sangmu Phoenix  -  Suwon City FC Upcoming
08:00 FC Anyang  -  Gyeongnam FC Upcoming
06:00 Sangju Sangmu Phoenix  -  Suwon City FC Upcoming
08:00 FC Anyang  -  Gyeongnam FC Upcoming
06:00 Sangju Sangmu Phoenix  -  Suwon City FC Upcoming
08:00 FC Anyang  -  Gyeongnam FC Upcoming
China Chinese Super League
08:35 Shanghai Sipg  -  FC Henan Jianye Upcoming
08:35 FC Changchun Yatai  -  Guangzhou R&f FC Upcoming
12:35 Shandong Luneng Taishan FC  -  Beijing Guoan FC Upcoming
13:00 Guangzhou Evergrande  -  Jiangsu Guoxin-Sainty FC Upcoming
Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
09:00 Idare Genclik  -  Anadolu Uskudar 1908 Spor Upcoming
13:30 Ankara Demirspor  -  Silivrispor Upcoming
13:30 Beylerbeyi AS  -  Elibol Sandiklispor Upcoming
13:30 Kahramanmaras B.  -  Ayvalikgucu Upcoming
13:30 Erzin Belediyespor  -  Erzurum Buyuksehir Upcoming
13:30 Etimesgut Belediyespor  -  Sakaryaspor Upcoming
13:30 Orhangazispor  -  Makina Balcova Yasam Upcoming
13:30 Gungoren Bld Spor  -  Kayseri Sekerspor Upcoming
13:30 Bergama  -  Belediye Vanspor Upcoming
09:00 Idare Genclik  -  Anadolu Uskudar 1908 Spor Upcoming
13:30 Ankara Demirspor  -  Silivrispor Upcoming
13:30 Beylerbeyi AS  -  Elibol Sandiklispor Upcoming
13:30 Kahramanmaras B.  -  Ayvalikgucu Upcoming
13:30 Erzin Belediyespor  -  Erzurum Buyuksehir Upcoming
13:30 Etimesgut Belediyespor  -  Sakaryaspor Upcoming
13:30 Orhangazispor  -  Makina Balcova Yasam Upcoming
13:30 Gungoren Bld Spor  -  Kayseri Sekerspor Upcoming
13:30 Bergama  -  Belediye Vanspor Upcoming
Turkey Amateur U21 Ligi, Gr. Super Lig
11:00 Balikesirspor  -  Kayseri Erciyesspor Upcoming
11:00 Torku Konyaspor  -  Akhisar Belediye Genclik Upcoming
12:30 Genclerbirligi  -  Trabzonspor Upcoming
13:30 Bursaspor  -  Istanbul Basaksehir Upcoming
11:00 Balikesirspor  -  Kayseri Erciyesspor Upcoming
11:00 Torku Konyaspor  -  Akhisar Belediye Genclik Upcoming
12:30 Genclerbirligi  -  Trabzonspor Upcoming
13:30 Bursaspor  -  Istanbul Basaksehir Upcoming
Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
12:30 Yeni Aksarayspor  -  Dardanelspor AS Upcoming
13:30 Cine Madranspor  -  Oyak Renaultspor Upcoming
13:30 Sivas Dort Eylul  -  Payas Belediye Upcoming
13:30 Halide Edip Adivarspor  -  Golcukspor Upcoming
13:30 Cankiri Bld Spor  -  Tekirova Upcoming
13:30 Arsynspor  -  Diyarbakirspor Upcoming
13:30 Maltepespor  -  Eyupspor Upcoming
13:30 Sancaktepe Belediye  -  Denizli Bld Spor Upcoming
13:30 Derince Belediyespor  -  Erzincan Refahiyespor Upcoming
Turkey Amateur 2Nd Lig, Beyaz Grup
13:30 Tokatspor  -  Kartalspor Upcoming
13:30 A. Selcukluspor  -  Turgutluspor Upcoming
13:30 Tki Tavsanli Linyitspor  -  1461 Trabzon Upcoming
13:30 Ofspor  -  Umraniyespor Upcoming
13:30 Keciorengucu  -  Tarsus Idman Yurdu Upcoming
13:30 Menemen Belediyespor  -  Malatya Bld Spor Upcoming
13:30 Bayrampasa  -  Hacettepe SK Upcoming
13:30 Iskenderun Demir Celikspor  -  Fethiyespor Upcoming
13:30 Pendikspor  -  Aydinspor Upcoming
Turkey Amateur 2Nd Lig, Kirmizi Grup
13:30 P. Bugsasspor  -  AS Sariyer Upcoming
13:30 Pazarspor  -  Golbasispor AS Upcoming
13:30 Gumushanespor  -  Kocaeli Birlik Upcoming
13:30 Goztepespor  -  Kirklarelispor Upcoming
13:30 Tepecik Belediye  -  Altay Izmir Upcoming
13:30 Bandirmaspor  -  Hatayspor Upcoming
13:30 Diyarbakir Belediye  -  Inegolspor Upcoming
13:30 Duzyurtspor  -  Kahramanmarasspor Upcoming
Turkey Amateur U21 Ligi, Gr. 1. Lig
13:30 Osmanlispor FK  -  Kayserispor Upcoming
13:30 Samsunspor  -  Manisaspor Upcoming
Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
13:30 Manavgat Evrenseki  -  Adliyespor Upcoming
13:30 Tire 1922 Spor  -  Catalcaspor Upcoming
13:30 Darica G Birligi  -  Istanbulspor AS Upcoming
13:30 Bursa Niluferspor  -  Batman Petrolspor Upcoming
13:30 Zonguldakspor  -  Tuzlaspor Upcoming
13:30 Kirikhanspor  -  Nigde Belediyespor Upcoming
13:30 Gaziosmanpasa  -  Corum Belediyespor Upcoming
Austria Amateur Regionalliga East
09:30 Marsch Neuberg  -  Sr Donaufeld Upcoming
09:30 Marsch Neuberg  -  Sr Donaufeld Upcoming
Austria Amateur Regionalliga West
16:00 FC Hochst  -  FC Bizau Upcoming
Indonesia Super League
09:30 Gresik United  -  Psm Makassar
13:00 Persebaya Surabaya  -  Persiba Balikpapan
09:30 Gresik United  -  Psm Makassar
13:00 Persebaya Surabaya  -  Persiba Balikpapan
12:45 FC Basel  -  FC Luzern Upcoming
12:45 FC St. Gallen  -  FC Vaduz Upcoming
15:00 Grasshopper Club Zurich  -  Young Boys Bern Upcoming
09:30 Gresik United  -  Psm Makassar
13:00 Persebaya Surabaya  -  Persiba Balikpapan
13:00 Paok FC  -  Pas Giannina FC Upcoming
15:15 Asteras Tripolis  -  Panthrakikos FC Komotini Upcoming
15:15 Levadiakos FC  -  Atromitos Athens Upcoming
15:15 Platanias FC  -  Panaitolikos Upcoming
17:30 Panionios Athens  -  Olympiacos FC Upcoming
Georgia Umaglesi Liga
10:00 FC Merani Martvili  -  FC Zestafoni Upcoming
Vietnam V-League
10:30 Qnk Quang Nam  -  Clb Bd Thanh Hoa Upcoming
11:00 Dong Nai Berjaya  -  Dong Tam Long An Upcoming
Portugal Segunda Liga
11:00 Sporting Lisbon B  -  Clube Oriental De Lisboa Upcoming
11:15 Atletico Cp  -  FC Porto B Upcoming
15:00 Gd Chaves  -  CD Das Aves Upcoming
15:00 Academico Viseu  -  Vitoria Guimaraes B Upcoming
15:00 CD Tondela  -  Portimonense SC Upcoming
16:00 Maritimo Funchal B  -  Sporting Farense Upcoming
16:00 CD Trofense  -  SC Olhanense Upcoming
16:00 Sporting Braga B  -  SC Covilha Upcoming
16:00 Leixoes SC  -  CD Santa Clara Upcoming
16:00 UD Oliveirense  -  CF Uniao Madeira Upcoming
Portugal Primeira Liga
16:00 CD Nacional  -  FC Penafiel Upcoming
16:00 FC Arouca  -  FC Pacos Ferreira Upcoming
17:00 Benfica Lisbon  -  FC Porto Upcoming
Spain Primera Division
11:00 Malaga CF  -  Deportivo La Coruna Upcoming
16:00 UD Almeria  -  SD Eibar Upcoming
18:00 Sevilla FC  -  Rayo Vallecano Upcoming
Turkey Tff 1. Lig
14:00 Samsunspor  -  Manisaspor Upcoming
16:30 Osmanlispor FK  -  Kayserispor Upcoming
Netherlands Eredivisie
11:30 FC Dordrecht  -  Cambuur Leeuwarden Upcoming
13:30 Pec Zwolle  -  Ajax Amsterdam Upcoming
13:30 FC Groningen  -  Feyenoord Rotterdam Upcoming
15:45 FC Twente Enschede  -  Az Alkmaar Upcoming
Poland I Liga
11:30 Arka Gdynia 1929  -  Wisla Plock Sa Upcoming
15:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza  -  Oks Stomil Olsztyn Upcoming
Poland Ekstraklasa
12:00 Gks Piast Gliwice  -  Ts Podbeskidzie Bielsko-Biala Upcoming
14:30 Ks Lechia Gdansk  -  Gornik Leczna Upcoming
17:00 Wisla Krakow Sa  -  Korona Kielce Sa Upcoming
Russia Premier League
11:30 FC Spartak Moscow  -  FC Rubin Kazan Upcoming
14:00 FC Rostov  -  FC Dinamo Moscow Upcoming
16:30 Zenit ST Petersburg  -  Arsenal Tula Upcoming
12:00 FC Metalurg Zaporizhya  -  Metalist Kharkiv Upcoming
12:00 Karpaty Lviv  -  Olimpik Donetsk Upcoming
15:00 Dnipro Dnipropetrovsk  -  FC Illichivec Mariupol Upcoming
17:30 FC Shakhtar Donetsk  -  FC Dynamo Kiev Upcoming
13:00 Bala Town  -  The New Saints FC Upcoming
13:00 Port Talbot Town  -  Aberystwyth Town Upcoming
13:00 Gap Connahs Quay  -  Prestatyn Town Upcoming
13:00 Bangor City  -  Rhyl FC Upcoming
13:00 Airbus Uk Broughton  -  Newtown AFC Upcoming
13:00 Cefn Druid  -  Carmarthen Town AFC Upcoming
15:35 East Riffa  -  Al-Shabbab Upcoming
17:50 Manama Club  -  Al-Hala Muharraq Upcoming
16:00 New Edubiase FC  -  Asante Kotoko Upcoming
16:00 Heart Of Lions  -  Liberty Professionals Upcoming
16:00 Aduana Stars  -  Bechem United Upcoming
16:00 Sekondi Hasaacas  -  Medeama SC Upcoming
16:00 Ba United  -  Berekum Chelsea Upcoming
16:00 All Stars  -  Ashanti Gold FC Upcoming
16:00 Accra Great Olympics  -  Hearts Of Oak Upcoming
Italy Serie A
11:30 Atalanta Bergamasca  -  FC Empoli Upcoming
14:00 Genoa FC  -  AC Cesena Upcoming
14:00 Lazio Roma  -  AC Chievo Verona Upcoming
14:00 Turin FC  -  Juventus Turin Upcoming
14:00 Parma FC  -  US Palermo Upcoming
14:00 Hellas Verona  -  US Sassuolo Upcoming
17:00 AC Fiorentina  -  Cagliari Calcio Upcoming
Italy Lega Pro, Girone B
14:00 Santarcangelo Calcio  -  Ascoli Upcoming
14:00 AC Pistoiese  -  AS Gubbio Upcoming
14:00 Pro Piacenza  -  Aquila Upcoming
14:00 Tuttocuoio  -  Lucchese Libertas Upcoming
14:00 AC Ancona  -  SC Pisa Upcoming
14:00 Teramo Calcio  -  Pontedera Upcoming
14:00 US Grosseto  -  AC Prato Upcoming
14:00 Carrarese Calcio  -  Spal 2013 Upcoming
14:00 AC Reggiana  -  San Marino Calcio Upcoming
14:00 Forli  -  Savona FBC Upcoming
Denmark 2Nd Division East
12:00 BK Avarta  -  FC Helsingor Upcoming
12:00 Fremad Amager  -  Nykobing FC Upcoming
Denmark 2Nd Division West
12:00 Thisted FC  -  Ringkobing IF Upcoming
12:00 FC Svendborg  -  Jammerbugt FC Upcoming
Denmark 1St Division
14:00 AB Copenhagen  -  FC Roskilde Upcoming
14:30 Vejle BK  -  Agf Aarhus Upcoming
Germany Amateur Regionalliga North
12:00 Werder Bremen II  -  Etsv Weiche Flensburg Upcoming
13:00 Hamburger SV II  -  Ft Braunschweig Upcoming
13:00 Vfr Neumunster  -  SV Meppen Upcoming
14:00 Luneburger SK  -  VFL Wolfsburg II Upcoming
Germany Amateur Regionalliga Northeast
12:30 TSG Neustrelitz  -  Vfb Auerbach Upcoming
12:30 FC Magdeburg  -  FSV Budissa Bautzen Upcoming
12:30 Vfc Plauen  -  Union Berlin II Upcoming
12:30 FSV Zwickau  -  Hertha Bsc Berlin II Upcoming
12:30 Wacker Nordhausen  -  Bfc Dynamo Upcoming
12:30 Berliner Ak 07  -  Carl Zeiss Jena Upcoming
Germany Amateur Bundesliga, Women
13:00 SC Freiburg  -  Bayer Leverkusen Upcoming
13:00 SC Sand  -  Turbine Potsdam Upcoming
13:00 Usv Jena  -  Msv Duisburg Upcoming
13:00 Herforder SV  -  Bayern Munich Upcoming
Germany Amateur Oberliga Nofv South
13:00 FC Eisenach  -  FC Oberlausitz Neugersdorf Upcoming
13:00 Rot-Weiss Erfurt II  -  Ssv Markranstadt Upcoming
13:00 Chemnitzer FC II  -  Union Sandersdorf Upcoming
13:00 Energie Cottbus II  -  Einheit Rudolstadt Upcoming
13:00 VFL Halle  -  SV Schott Jena Upcoming
Belarus Vysshaya League
12:00 FC Vitebsk  -  Naftan Novopolotsk Upcoming
Germany 3Rd Liga
13:00 Vfb Stuttgart II  -  Spvgg Unterhaching Upcoming
13:00 Dynamo Dresden  -  Msv Duisburg Upcoming
Germany Bundesliga
14:30 SC Paderborn  -  Werder Bremen Upcoming
16:30 Monchengladbach  -  VFL Wolfsburg Upcoming
15:30 Scr Altach  -  FK Austria Vienna Upcoming
Scotland Premiership
12:30 Dundee United  -  Celtic FC Upcoming
Switzerland Challenge League
14:00 FC Schaffhausen  -  FC Wohlen Upcoming
14:00 Servette Geneva FC  -  FC Lausanne-Sport Upcoming
Greece Football League, Playouts
15:00 Acharnaikos  -  Iraklis Psachnon FC Upcoming
15:00 Episkopi FC  -  Panegialios FC Upcoming
15:00 Kallithea FC Athén  -  Ermionidas Upcoming
Greece Football League, Playoffs
16:00 Iraklis 1908  -  AEK Athens FC Upcoming
16:00 Panachaiki 2005  -  Larissa Upcoming
16:00 Gs Apollon Smyrnis  -  AS Olympiakos Volou 1937 Upcoming
Lithuania A Liga
13:00 Utenis Utena  -  Vmfd Zalgiris Upcoming
15:00 Granitas Klaipeda  -  FK Spyris Kaunas Upcoming
Norway 2Nd Division, Avd 1
13:30 Finnsnes Il  -  Skeid Fotball Upcoming
14:30 Grorud Il  -  Harstad Upcoming
15:30 Senja FK  -  Kfum Oslo Upcoming
15:30 Kjelsaas  -  Mjolner FK Upcoming
16:30 Ullern  -  Tromsdalen Upcoming
Norway Toppserien, Women
14:00 Arna-Bjornar  -  Valerenga Upcoming
Norway 2Nd Division, Avd 3
14:00 Sola  -  Fana Upcoming
14:00 Vindbjart  -  Arendal FK Upcoming
15:00 Eidsvold Turn  -  Donn Upcoming
Norway 2Nd Division, Avd 2
15:00 Kvik-Halden  -  Orn-Horten Upcoming
15:00 FK Gjovik-Lyn  -  Sprint/jeloy Upcoming
17:00 Moss FK  -  Raufoss Il Upcoming
Norway 2Nd Division, Avd 4
15:00 Forde  -  Traeff Upcoming
15:00 Ham-Kam  -  Byaasen Toppfotball Upcoming
15:00 Strindheim Il  -  Brumunddal Upcoming
Sweden Damallsvenskan
13:45 Pitea IF  -  Kif Orebro Upcoming
Sweden Allsvenskan
14:00 Gif Sundsvall  -  Djurgardens IF Upcoming
14:00 Halmstads BK  -  IF Elfsborg Upcoming
16:30 AIK  -  Orebro SK Upcoming
16:30 Kalmar FF  -  BK Hacken Upcoming
Belgium Tweede Klasse
14:00 RC Mechelen  -  FC Tubize Upcoming
Belgium Pro League, Championship Round
17:00 Kaa Gent  -  Club Brugge Upcoming
Finland Suomen Cup
14:00 Kuopio PS  -  Pk Keski Uusimaa Upcoming
14:00 FC Haka Valkeakoski  -  Hjk Helsinki Upcoming
14:00 Hifk  -  FC Inter Turku Upcoming
14:00 IFK Mariehamn  -  AC Oulu Upcoming
United Arab Emirates Arabian Gulf League
14:55 Ittihad Kalba  -  AL Ahli Dubai Upcoming
15:00 AL Shabab AL Arabi  -  Ahli Al-Fujirah Upcoming
17:45 Al-Wasl  -  Ajman Club Upcoming
17:45 Baniyas SC  -  AL Dhafra Upcoming
Serbia Superliga
15:00 Ofk Belgrade  -  FK Rad Belgrade Upcoming
18:00 FC Spartak Trnava  -  Zp Sport Podbrezova Upcoming
Bosnia & Herzegovina Premijer Liga
15:00 FK Sarajevo  -  NK Siroki Brijeg Upcoming
15:30 NK Travnik  -  FK Olimpic Sarajevo Upcoming
15:30 Mladost Velika Obarska  -  FK Slavija Sarajevo Upcoming
15:30 FK Velez Mostar  -  Zrinjski Mostar Upcoming
Cyprus 1St Division, Relegation Group
15:00 AEL Limassol FC  -  Doxa Katokopias FC Upcoming
15:00 Othellos Athienou  -  Ethnikos Achnas FC Upcoming
15:00 Nea Salamina Famagusta FC  -  Ayia Napa FC Upcoming
Macedonia 1. Mfl
15:00 FK Metalurg Skopje  -  FK Teteks Tetovo Upcoming
15:00 Bregalnica Stip  -  FK Sileks Kratovo Upcoming
15:00 FK Pelister Bitola  -  FK Renova Upcoming
Bulgaria A Pfg, Championship Round
15:00 Lokomotive Sofia  -  Botev Plovdiv Upcoming
18:00 Litex Lovech  -  Cska Sofia Upcoming
Tunisia Ligue 1
15:00 Esperance Tunis  -  AS Djerba Upcoming
15:00 US Monastir  -  Africain Upcoming
15:00 Club A Bizertin  -  Stade Gabesien Upcoming
15:00 Sportive Zarzis  -  Es Sahel Upcoming
15:00 Js Kairouanaise  -  Egs Gafsa Upcoming
15:00 Es Metlaoui  -  Stade Tunisien Upcoming
15:00 Avenir Sportif Gabesien  -  CS Sfaxien Upcoming
Croatia 1. Hnl
16:00 NK Slaven Belupo  -  HNK Hajduk Split Upcoming
18:00 HNK Rijeka  -  NK Istra 1961 Upcoming
Czech Republic Fnl
16:00 1 SC Znojmo  -  FK Viktoria Zizkov Upcoming
16:30 FK Banik Most  -  Pardubice Upcoming
Czech Republic 1. Liga
16:45 Sparta Prague  -  FC Zbrojovka Brno Upcoming
Malta Premier League, 2Nd Phase
16:00 Floriana FC  -  Naxxar Lions F.c. Upcoming
18:00 Hibernians FC  -  Balzan Youths Upcoming
Morocco Botola
16:00 Dhj Difaa Hassani Jdidi  -  Wydad AC Casablanca Upcoming
17:00 Chabab Atlas Khenifra  -  Rsb Berkane
Romania Liga I
16:30 FC Otelul Galati  -  FC Viitorul Constanta Upcoming
Kuwait Kuwait League
16:55 Yarmouk  -  Kazma SC Upcoming
Saudi Arabia Saudi Professional League
17:00 AL Shabab Ksa  -  AL Orubah Upcoming
International Clubs Uefa Champions League, Women
17:00 Paris Saint-Germain  -  VFL Wolfsburg Upcoming
Guatemala Liga Nacional, Clausura
18:00 CSD Municipal  -  CSD Comunicaciones Upcoming